Şifa Öyküleri

Ünal hocammmmmmmmmm geçenlerde parayla ilişkini iyileştir çalışmanızı almıştım. Yarım gün geçmeden istediğimiz para gelmişti. Sonraki günler yine olumsuz birşeyler yaşamaya başladım. 2 ay önce de anne ile hellalleşme çalışmanızı almıştım. Bu sabah dedimki biryerlerde tıkanıklıklar var. 2. Kez annemle tekrar helalleşeyim. Çalışma bitti. 3-4 dakika geçmedi. Telefonum çaldı. 2 ay önce başvurduğum bir iş vardı. Aramamışlardı olmadı diyerek ümidimi yitirmiştim. Oradan aradılar ve o kadar olumlu güzel bir iş görüşmesi geçtiki. Cumartesileri çocuklarım olduğu için cumartesileri tatil bir işyeri arıyordum. Bir cumartesi çalışılıyor bir cumartesi çalışılmıyor çocuklarımı bırakacak yerim yok dedim. Olsun biz çocuk severiz. Çocuklarıda al getir dediler. Evime çok yakın ve koşullarıma o kadar uygun ki !

E. D. S.

Sizlere destekleriniz için çok teşekkür ediyorum.
Sayın Ünal Hocamız sayesinde hayatımda çok adımlar atıyorum ve devam etme niyetindeyim.
Allah sizlerden razı olsun.
Vesile eden Allah’a şükürler olsun.

A. K.

Merhabalar. Detoksun etkileri ortaya çıkmaya başladı. Selülitler gitmiş, sıktırınca bile çok az, var-yok arası. Yüzüm de canlandi pembeleşti. Yanaklarımın dış kısmında sivilceler var bir, onlar da gidecek bence. Sevincimi paylaşmak istedim.🥰

D. T.

Merhabalar. Sizlere Alanya’dan yazıyoruz. Öncelikle Ünal Güner’e sonsuz teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz. Yaklaşık 4 aydır hayatımızda o kadar güzel değişimler oluyor ki,o kadar özel şeyler öğreniyoruz ki, çok şükür. Ben Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanıyım ve yıllardır pozitif bilimle uğraşıyorum fakat bu dönemde sizlerin bana kattığı ve katmaya devam ettiği ayrıntıların yani hayatın gerçek şifrelerinin, hakikatin huzuru bambaşka. İyi ki varsınız. 🙏

V. Z.

Çok şükür bir dahaki buluşmaya kadar niyetlerimi yaptım. Tai Chi yapmaya başladım yediklerimi düzenledim. İlk defa yere sağlam bastım ve yürüyüşüm degişti, ayaklarım iyileşti, kalbim genişledi, yumuşacık oldu çok şükür. Kutlu olsun dostlar, saygı ve sevgilerimle.

C. A.

Merhaba. İki ayağım dizlerime kadar çalışma boyunca beton içindeymiş gibiydi.
Sol ayağımda yıllardır devam eden, adım atmama engel olan ağrı ve acı bitti çok şükür.

Ş. A.

2 ay oluyor Ünal Hocamızın eğitimlerine katılalı. Omurilik felciydim. Şu an yürümeye destekli başladım. Şükürler olsun. Tuvalet hissim yoktu, sonda ve bez kullanıyordum. Artık tuvaletime gidebiliyorum hislerim geldi. Açılan atölye çalışmalarına dahil oluyorum.
Şifa çalışması alıyorum.
Yeniye İlerleyiş grubuna dahilim.
2 ay içinde olan gelişmelere çok şükür.
Eskiden desteklerim vardi, şimdi onlarsız da yürüyebiliyorum. 🙏

N. E.

Merhaba,
Güzellik Tohumu kitabınızı okuyordum. Sevgi ve şefkatle ilgili bölümü okuyunca yazarken içine sevgi ve şefkati bolca koyduğunuzu anladım. Yazdıklarınızı damağımda sevginin şefkatin tadını yüzümde de onun tebessümünü oluşturdu. Varlığınıza teşekkür ederim.

O.Y.

Merhaba, şifa’cının yolu 1. Grup 2. Çalışma video’sundaki şifa çalışmasını dün gece yaptım ve bu sabah’tan beri kendimi hem çok hafif hem de enerjik, ruhsal ve fiziksel olarak iyi hissediyorum ayrıca uzun zamandır kuruluk çeken cildim sabah nemlenmisti,😁 Ünal Bey’e ve sizlere tekrar teşekkür etmek istedim. Katılmanın doğru bir karar olduğu şimdiden belli oldu 🌀🌈🌼🦋

E. A.

Hocam selâmlar “Güzellik Tohumu” benim hayat otobanında epey yol aldığımı sanirken, ters yönde gittiğimi gösterdi. Hemen doğru yöne doğru direksiyonu çevirdim.
Var olun, sevgiyle selamlıyorum

T. G.