Hesap ve Üyelik

Üye olmak ücretli mi?

Hayır, unalguner.com’a üye olmak ücretsizdir. Sadece email adresinizle üye olarak Ücretsiz Seminerlerimizi hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Nasıl üye olabilirim?

unalguner.com’a üye olabilmek için;

  • Üye Girişi bağlantısına tıklayın
  • Açılacak sayfada KAYIT OLUN bölümüne e-posta adresinizi ve kendi belirlediğiniz şifreyi girerek Kayıt Olun düğmesine tıklayın.

Üye olduğumu bildiren onay emaili alacak mıyım?

Hayır, email adresinizi ve şifrenizi girip kaydettikten sonra üyelik işleminiz tamamlanmış olur.

Duyuruları email olarak alabilir miyim?

Evet, bunun için üyelik kaydınızı oluştururken;
ETKİNLİK VE DUYURU HABERLERİNİ ALMAK İÇİN İŞARETLEYİN bölümünü işaretledikten sonra KAYIT OLUN düğmesine tıklayarak email listemize abone olmalısınız.

Sistem tarafından onayınızı isteyen otomatik bir email gönderilecektir. Mail listemize kaydınızı tamamlamak için gönderilen emailde yer alan Listemize kaydınızı onaylamak için lütfen buraya tıklayın bölümüne tıklayın.

Şifremi unuttum, giriş yapamıyorum. Ne yapabilirim?

Kayıt sırasında belirlediğiniz şifreyi unuttuysanız Üye Girişi sayfasında bulunan Şifrenizi hatırlamıyor musunuz? bağlantısına tıklayıp açılan sayfada üye olurken kullandığınız email adresini yazarak ŞİFRE SIFIRLAMA düğmesine tıklayın. Yeni bir şifre oluşturabilmeniz için sistem tarafından otomatik bir email gönderilir.

Şifre belirlerken nelere dikkat etmeliyim?

Güvenlik sebebiyle şifreniz en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Yazdığınız her harf, rakam ve işaret bir karakter sayılır. Daha güçlü olması için büyük harf, küçük harf, rakamlar ve ! ” ? $ % ^ & ) vb semboller kullanabilirsiniz. Türkçe ı,İ,ç,Ç,ş,Ş,ü,Ü,ö,Ö,ğ,Ğ harflerini kullanmamaya özen gösteriniz.

Kayıt olamıyorum, ne yapabilirim?

Email adresinizi doğru girdğinize ve oluşturduğunuz şifrenin aşağıdaki kurallara uygun olduğuna dikkat edin.

Güvenlik sebebiyle şifreniz en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Yazdığınız her harf, rakam ve işaret bir karakter sayılır. Daha güçlü olması için büyük harf, küçük harf, rakamlar ve ! ” ? $ % ^ & ) vb semboller kullanabilirsiniz. Türkçe ı,İ,ç,Ç,ş,Ş,ü,Ü,ö,Ö,ğ,Ğ harflerini kullanmamaya özen gösteriniz.

Şifre sıfırlama emaili gelmedi, ne yapmalıyım?

Şifre sıfırlama emaili mail hesabınızın İstenmeyen/Bulk/Junk/Reklam klasörlerine gitmiş olabilir. Lütfen bu klasörleri de kontrol edin.

Üye olduğum email adresini değiştirebilir miyim?

Hayır, üyelik kaydınız email adresinizle oluşturulduğu için değiştiremezsiniz. İstediğiniz email adresinizle yeniden üye olabilirsiniz.

Online Seminer ve Çalışmalar

Seminerleri nasıl izleyebilirim?

Seminerleri izleyebilmek için unalguner.com üyesi olmalı ve izlemek istediğiniz semineri veya çalışmayı sipariş etmelisiniz. Ödemenize bağlı olarak siparişinizin onaylanmasından hemen sonra semineri izlemeye başlayabilirsiniz. Üye Girişi yaparak Hesabım sayfasında Seminerler/Eğitimler bölümünde izleyebileceğiniz çalışmaları ve izleme sürelerini görebilirsiniz.

Seminer videolarını bilgisayarıma/telefonuma indirebilir miyim?

Hayır, seminer ve diğer online çalışmalarımızı unalguner.com üzerinden izleyebilirsiniz. Her çalışmayı belirtilen süre içerisinde dilediğiniz defa izleyebilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Online seminer ve çalışmaların katılım ücretini Havale/EFT yoluyla veya Kredi Kartı/Banka Kartı ile ödeyebilirsiniz. Havale/EFT ile ödeme yaptığınızda dekontunuzu +90 539 939 41 11 no.’lu WhatsApp hattımıza iletmenizi rica ediyoruz. Ödemenizin ulaşmasının ardından siparişiniz onaylandığı bilgisi email ile size ulaştırılacaktır. Kartla yaptığınız ödemelerde online çalışmaları izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Taksitle ödeme yapabilir miyim?

Evet, Kredi Kartı/Banka Kartı ile ödeme yaptığınızda toplam tutarın 81 TL’den fazla olması durumda vade farksız 3 taksitte ödeyebilirsiniz.

WhatsApp Grubu

Gruplara katılmak ücretli mi?

Hayır, WhatsApp gruplarımıza üye olmak ücretsizdir.

Nasıl üye olabilirim?

WhatsApp gruplarımıza katılabilmek için her sayfada görebileceğiniz WhatsApp işaretine veya buraya tıklayarak katılım talebinizi bildirebilirsiniz. Ad, Soyad ve bulunduğunuz Şehri yazarak mesaj olarak gönderdiğinizde kayıt işleminiz gerçekleştirilir.

Grup üyeleri mesaj gönderebilir mi?

Hayır, WhatsApp gruplarımızda sadece yönetici (admin) mesaj gönderebilir.

WhatsApp grubuna katılmamın avantajı nedir?

Ünal Güner ve Ünal Güner Atölyesi’nin etkinliklerinden anında haberdar olursunuz. Sadece WhatsApp grubu üyelerine özel etkinliklere kayıt olabilirsiniz.