Topraklan, Köklen

459,00 

Meditatif Ruhsal Derin Çalışma

Açıklama

MEDİTATİF RUHSAL DERİN ÇALIŞMA

Merak ettikleriniz

Ne kadar süreyle izleyebilirsiniz?

Çalışmayı 30 gün boyunca istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

İzlemek için bir program/uygulama kurmak gerekli mi?

Hayır, herhangi bir kurulum yapmanız gerekmiyor. Semineri satın aldıktan sonra internet bağlantınız olan bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

Seminer Süresi: 2 saat 5 dakika

Değerlendirmeler

  1. Demet

    Meditasyon bölümünde çokça esnedim ve içimden sürekli çalışmayı bitirip kalkıp gitme isteği geldi ama yapmadım. Çalışmaya sonuna kadar katıldım. Ertesi gün tekrarını yaptığımda, kolaylıkla tamamladım. Esneme ve kaçma isteği olmadı 🙂 Arada bir şeyler değişti diye düşünüyorum. Uzun zamandır nedenini anlamadığım pek çok şeyin altında, köklenememe durumu olduğunu farkettim. Güzellik Tohumu kitabından açık bir şekilde gördüm ki şu ana kadar köklenme yöntemi olarak acıyı seçmişim ağırlıklı olarak. Bundan sonrasında seçimlerimi değiştirmeyi istiyorum ve planlıyorum. Kendimi tanımama ve yeni seçimler yapmama yardımcı olan bu güzel çalışma için teşekkürler.

  2. editorceylan

    Harika bir çalışmaydı. Bu zamana kadar yaptığım ruhsal çalışmaların neden bir yere varamadığını anlamama sebep oldu çok şükür. Her adımda yeniye köklenmeye niyet ediyorum. Teşekkürler….

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumu kaydet