Şifacı’nın Yolu – Öğreticilik Atölyesi

Açıklama

Ünal Güner Öğreticilik Atölyesi kapsamı altında, tamamı online olan çalışmamızın ilk etabıdır. Şuur ve idrak ile dönüşümün inceliklerini kapsayan, öncelikle şifacının kendisini, sonrasında da etrafındakileri okuyup şifalayabilmesini öğreten, sınav ile başvuru kabul ettiğimiz bu çalışmamız, idrak ile şifa esasına dayanmakla birlikte içerisinde özel nefes ve meditasyon tekniklerinin de bulunduğu yaklaşık 55 saatlik, online kayıtlı bir çalışmadır. “Şifacının Yolu” çalışmasına başvuru için, sayfanın devamında yer alan “Katılım Sınavını” doldurup KAYDET butonuna bastığınız andan itibaren, yaklaşık bir hafta içerisinde (sınav sonucunuza göre) mail adresinize katılım ve ödeme bilgisi gönderilecektir.

Şifacının Yolu Katılım Sınavı

Katılım Ücreti    :  1.990 TL.

Çalışma Süresi  :  Yaklaşık 55 saattir ve  12 online ders ve destekleyici dokümanlardan oluşmaktadır.

İzleme Süresi  :   6 ay

Şifacının Yolu çalışmasını tamamladıktan sonra yapılacak olan bir seçimle; “hal” odaklı ve uygulamalarıyla interaktif bir ikinci bölüm olan “Dervişin Yolu” , ya da ileri seviye “Yeniye İlerleyiş” çalışmasına devam edebilir veya;

“İleri Şifa Hayat İyileştiriciliği” eğitimimiz ile, şifayı uygulama bilgi ve becerinizi geliştirebilir, şifanın farklı katman, farklı teknik ve ileri seviye uygulama bilgilerine erişebilirsiniz. Yine sadece Şifacının Yolu eğitimini tamamlayanlara açık olan, “Rüyaların Rehberliğinde Rüyalardan Uyanış” çalışması ile, hem olay rüyalarınızı hem de ruhsal rüyalarınızı, hayatın sembol dilini kullanarak, tesir ile okumayı öğrenebilirsiniz.

Vaktiyle yapılacak olan “Uyanışın Yolu” çalışması ise, bu etaplı çalışmaların tamamlayıcısı olacaktır, bilgisi ilerleyen zamanlarda paylaşılacaktır.

Ünal Güner Atölye

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Şifacı’nın Yolu – Öğreticilik Atölyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumu kaydet