Gülümseme Meditasyonu

99,00 

Meditasyonlu Çalışma

Kategori:

Açıklama

MEDİTASYONLU ÇALIŞMA

Merak ettikleriniz

İzlemek için bir program/uygulama kurmak gerekli mi?

Hayır, herhangi bir kurulum yapmanız gerekmiyor. Semineri satın aldıktan sonra internet bağlantınız olan bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

Ne kadar süreyle izleyebilirsiniz?

Çalışmayı satın aldıktan sonra 90 gün boyunca istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Seminer Süresi: 45 dakika

İncelemeler

 1. hulyanext

  bu meditasyonu hediye olarak gönderdiğinizde yapmıştım. öyle bir meditasyon ki gece yapıp uyudum. gece tam 10 yıl önce açıklama yapamadığım için beni üzen bir konuyu rüyamda kişiye açıkladım ve ciğerlerimin o ağlamamdaki titreşimiyle bedenimden yukarıya doğru titreşimiyle uyandım. ben akciğerimdeki titreşimi hissettim resmen tarif edilemez bir his ve müthiş bir rahatlama ile uyandım. teşekkürler bu deneyim için.

 2. Ni. U.

  Müthiş güzel bir meditasyon aslında yaşamın ta kendisi gibi gülmek ve gülümsemek neşe enerjisiyle dolmak burdan aktarım yapmak…
  Varolun teşekkür ederim

 3. Su A.

  Sevgi ve şükranla ve coşkuyla Dünyayı kendimi tüm Kainatı yine yeni yeniden kutlayarak kutsayarak sarılarak mutlu olarak kucakladım .🌈😂🌏Varlığınıza Varlığımıza şükran🤍🤍🤍🤍🤍❤️🧿

 4. Ş. Na.

  Şükürler olsun buluşturana ve bütünün hayrına olsun. Iyiki varsınız, iyiki hayatıma dokundunuz. Meditasyon mükemmeldi, dünyayı ve tüm insanları kucaklayıp çok mutlu bir şekilde açtım gözlerimi.

 5. A. Yö.

  Çok güzel bir meditasyon, çok etkili… bugüne kısmet oldu. Epey şarj oldum. İyi ki varsınız. Çok teşekkür ederim. Sevgiler.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumu kaydet