Çakralar – Enerji Merkezlerini Tanıyarak Dengelemek

2.259,00 

Toplam 15 Saatlik Online Atölye

 

Açıklama

Maneviyat, ruhsallık, şifa ve kendini tanıma ilimlerinde kendini geliştirmek isteyenlerin öğrenmesi ve deneyimlemesi gereken çok önemli temel bir çalışmadır. Bedenimizdeki 7 temel salgı bezi, enerji merkezi ve bunların duygu ve düşünce bağlantılarıyla doğadaki 7 nota, 7 renk, 7 taş, 7 koku, 7 enstrüman, 7 yaratılış sisteminin hayatımızdaki etkilerini kavrama yolculuğuna çıkacağız. Her enerji çarkının hayatımızdaki yeri, anlamı, faydası, az ve çok çalışmasındaki etkileri, diğer merkezlerle bağlantılarının bilgileri; meditatif çalışmalarla desteklenerek aktarılacaktır.  

Herhangi bir çakranız açılıp, aktifleşip diğerleri ile uyumlanarak çalıştığında, bu enerji merkezinin ilgili alanlarında kolaylıklar ve mucizelere şahitlik edeceksiniz.  

Örneğin; boğaz çakrası açıldıkça üzerinizdeki baskı ve engellemelerden özgürleşerek kendinizi daha iyi ifade etmeye başlayacak, şifa ve iyileştirme gücünüz açılacak, yaratıcı kelamı daha etkileyici bir şekilde kullanabilmeye başlıyor olacaksınız.

1. Bölüm: 6 saat 54 dakika

2. Bölüm: 8 saat 5 dakika

Merak ettikleriniz

İzlemek için bir program/uygulama kurmak gerekli mi?

Hayır, herhangi bir kurulum yapmanız gerekmiyor. Semineri satın aldıktan sonra internet bağlantınız olan bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

Ne kadar süreyle izleyebilirsiniz?

Semineri satın aldıktan sonra 60 gün boyunca istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

YouTube kanalımıza abone olun

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Çakralar – Enerji Merkezlerini Tanıyarak Dengelemek” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumu kaydet