Baba ile Helalleşme

819,00 

RUHSAL VE MEDİTATİF ÇALIŞMA

 

Açıklama

“Geçmişi değiştiremeyiz. Ancak bakış açılarımızı değiştirerek, bugünümüzü dönüştürebiliriz.

İlham ve sezgi kapılarını açmak istiyorsan babana bakışını güncellemelisin.

Geleceğe güvenmiyor, plan yapamıyor, hedef koyamıyorsan, zaman ve otorite ile çatışıyorsan, baba ile barışabilirsin.

Aile modellemelerinin ve inançlarının temeli ata köklerinden aktarıldı, bağımlı bağları keserek yaşamıyor olsalar bile yeni sağlıklı bağlantılar kurup hayatını şifalandırabilirsin.

Otorite figürün kimdi, sana nasıl davrandı? Şimdi kim?

Babaya ve erkeğe bakışın nasılsa kaderin de, Allah anlayışın da öyle şekillendi.

Babanla yaşadıkların, annenle ilişkini şekillendirdi. Dolayısıyla anne ve maddeye bakışını belirledi.

AN BE AN yenilenen kainatın fırsat kapısını aç ve şansı kısmete çevir! Talep edebildiğin kadarı verilecektir.

Seyrettiğin öğrendiğin, öğrendiğin inancın, inandığın kaderin oldu.

Şimdi yenileyip, yenilenelim.”

Merak ettikleriniz

İzlemek için bir program/uygulama kurmak gerekli mi?

Hayır, herhangi bir kurulum yapmanız gerekmiyor. Semineri satın aldıktan sonra internet bağlantınız olan bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

Ne kadar süreyle izleyebilirsiniz?

Semineri satın aldıktan sonra 30 gün boyunca istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Seminer Süresi: 1 saat 45 dakika

YouTube kanalımıza abone olun

Değerlendirmeler

 1. E.C.

  Merhaba, çalışmayı biraz önce bitirdim. Babam, birkaç ay önce vefat etti, uzun senelerdir görüşmüyorduk, hastalığından da haberim olmadı, vefatını da değişik bir şekilde öğrendim. Covid’den dolayı cenazesine de gidemedim. Başka bir şehirde olduğu için mezarını da henüz ziyaret edemedim. Ne kadar kızsam da, senelerce içimde onunla kavga etsem de, onu çok özlemiştim ve hala çoook özlüyorum. Çalışma sırasında babamdan ayrılmak istemedim, babamı gördüğümde ayrı, ayrılırken ayrı ağladım, çoook ağladım ve şu anda da geriye, yanına dönmek, tekrar ona sarılmak ve kucağında oturmak, ona saatlerce onu ne kadar çok sevdiğimi söylemek istiyorum, saçlarımı okşasın, ben de onu doya doya öpeyim istiyorum. Bana söylediklerini duyamadım. Sadece rızasını hissettim.
  Çalışmayı yapabildiğim kadar tekrarlayacağım. (Musalla taşında şifalanma kısmı inanılmaz güzeldi, kartal çok heybetli ve muhteşemdi, tüyleri de yumuşacıktı :)) Daha uzun ve detaylı yazmak isterdim ama şimdi içimde tekrar O’na sarıldığım anları yaşamak istiyorum.
  Çalışmayı tekrarladıkça, daha derinde, farklı boyutlarda şifalanmalar ve deneyimler yaşayacağıma inanıyorum.
  Çok teşekkür ederim.

 2. semra_tural156

  Merhaba.. Çok şükür böyle bi çalışma ile buluştum..Bu çalışmadan sonra ilk defa köpek sevdim.Babama karşı sevgi dolu olduğunu hissediyorum..

 3. M.D

  Merhaba Ünal Bey , bu çalışma gözümdeki kaç perdeyi kaldırdı bilemiyorum. Babam konusunu uzun zamandır çalışıyordum,fakat bu çalışma ile anladım ki biraz daha dönüşüme ihtiyaç varmış.
  meditasyondan sonra bir süre beklemek istedim kendimi gözlemlemek için, meditasyonu yaptığım andan itibaren yoğun bir duygu durumu değişikliği hissettim,Beni ittiğini,düşündüğüm insanlara karşı bakış açım değişmişti ,Kadınlara, kız çocuklarına bakışım değişti ve sevgi akmaya ,kabulle bakmaya başladığımı fark ettim. Dünyaya bakışım değişti,Rüyalarım değişti, Öfke,,kızgınlık,endişe özellikle gelecek endişesi de bitti. Daha Teslimiyetteyim Teşekkür ederim. SİZE ve YÜREĞİNİZE AKITANA ŞÜKÜRLER OLSUN

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumu kaydet