2022 SONBAHAR RUHSAL, BEDENSEL, DUYGUSAL ve ZİHİNSEL ARINMA PROGRAMI

299,00 

Stokta yok

Kategori:

Açıklama

Evimizde gündelik temizliklerin yanı sıra nasıl ki bahar temizlikleri yapıyorsak, kendimizde de bu temizliği yapabilmemiz önemlidir.

Bazen duygularımız ve fikirlerimiz, bazen de beslenmemiz ve hayat şeklimiz ile bedenimizde toksik birikimler oluşur.
Bunların düzenli temizliklerini yapabildiğimizde sağlıklı olurken, yapamadığımızda ise çeşitli sağlık problemleri, yorgunluk ve isteksizlikler ile karşılaşırız.
Bazen bir öfke ya da kasılma hali ile karaciğerimizi kirletirken bazen de bir korku ve endişe hali ile hormon ve su sistemi rahatsızlıklarına sebebiyet verebiliriz.
Çoğu zaman beslenme ihtiyaçlarımızı da duygu halleri ve alışkanlıklarımız yönettiği için, kronik rahatsızlıklar da meydana gelebilir.

Geçmişten gelen duygu izlerini, farkındalık ve helalleşmeler ile, beslenme alışkanlıklarını rutinden özgürleşmeler ile, yeni yapılandırma ve hayat şekline geçişi ise faydaya dönüşümler ile yapabiliriz.

Bir ay (10 Ekim – 13 Kasım) sürecek olan detoks programımız haftalık mail bilgilendirmeleri ile çeşitli kademelerden oluşacaktır.
Kişinin ihtiyacına göre beslenme, vitamin ve mineral takviyeleri, hareket ve nefes çalışmaları yazılı halde ve videolar olarak sizlere iletilecektir.
Haftada bir iki gün online zoom toplantıları şeklinde çeşitli bilgilendirme ve çalışmalar (soru-cevap, meditasyon ve bilgi aktarımları) olacaktır. Bu toplantı kayıtları sizlere detoks sonuna kadar açık olacaktır. Canlı katılamamanız halinde sonradan izleyebileceksiniz.

❗️Son gün yapacağımız boşaltım ve derin arınma için öncesinde iki gün sıvı beslenme yapılacak ve bu üç güne hazırlanabilmek için de 27 gün boyunca çeşitli beslenme programları uygulanacaktır. ( Besin düzenlemeleri herkesin evlerinde bulunan yiyecekler içeriğinden, şunları yiyebilirsiniz, şunları yemeye bu hafta itibari ile ara veriyoruz şeklinde olacaktır.) Bunlar beden iltihaplarının azaltılması, kuruma ve kabızlığın bitirilmesi, kan dolaşımının yeterince sıvı ile desteklenmesi, asidikten alkaliye çevrilebilmesi ve aşırılıkların dengelenebilmesi üzerinedir.

❗️Arınmanın son günü minimum öğlene kadar evde olacağınız bir güne ihtiyacınız olacaktır. Bir gün öncesi de biraz az yorulmaya dinlenmeye ve içe dönüşe ihtiyacınız vardır. Diğer günleri çalışırken dahi uygulayabilirsiniz.

Burada önemli olan öncelikle arınma niyetiyle bir yenilenme yolculuğunun içerisine girmiş olmaktır.

❗️Emziren anneler ve hamile kadınlar son arınma günü çalışmalarını UYGULAMAMAK kaydıyla katılabilirler.

❗️Kemoterapi ve radyoterapi programlarını aldıktan sonra 3 ay geçmiş olanlar detoksa katılabilir.
Aşırı yüksek tansiyonu olan kişiler (ilk kez katılıyorsa) hafif ve seyreltik bir program uygulayarak yavaş bir tempo (program süresince ek bilgi verilecektir) ile katılabilir.

❗️Sizlere (detoks programını tam anlamıyla yapmak isteyenlere) bu süreçte kullanabileceğiniz çeşitli besin takviyesi önerileri yapılacak, bunlar kitler halinde sizlere açılacak ve programa katılanların daha uygun fiyatla alacağı indirim kodları sunulacaktır. İsteyenler de kendi seçtikleri muadil ürünleri kullanabilir.
❗️Herhangi bir ürün kullanım mecburiyetiniz bulunmamaktadır, bunlar sadece tavsiye niteliğindedir.

❗️Detoks süreci boyunca (10 Ekim itibari ile) sizlerle iletişim detoksa KAYIT OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNİZDEN yapılacaktır.
Mail ulaşmama durumunda SPAM klasörünüzü kontrol edebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“2022 SONBAHAR RUHSAL, BEDENSEL, DUYGUSAL ve ZİHİNSEL ARINMA PROGRAMI” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumu kaydet