2020 İlkbahar Detoks

Sevgili Ünal Hocam, önce sizi sevgiyle kucaklıyorum.Çok teşekkür ederim, çok şükür varlığınıza,bugünümüze,bu yaşadıklarıma, katkılarınıza.Bu yıl ve bu detoks benim için bambaşkaydı.Bu detoks benim yeniden doğuşum gibi,hayata yeniden köklenişim, yeni bir gözle bakışım gibi oldu.Daha önce katıldığım(ömrümde ilk kez sizinle 2018 sonbaharda başladım) detokslardan çok daha verimli sonuçlar aldım. Çünkü ilk defa bu kadar kendime özen göstererek, tüm ayrıntısıyla harfiyen dikkatle ve iyileşme isteğiyle uyguladım.Çocuklarımın detoksa katılmış olması(16-20 yaş)ve sizin verdiğiniz ilham, sizinle yaptığımız meditasyonlar hepsinin çok faydası oldu, motivasyonumu arttırdı.Sağlıkla güzel yaşamak için, mutlu ve zinde olmak için çok güzel bir deneyimdi.Bu yolculukta kullandığımız BIONSMART tabletler bize çok destek oldu,güçlendirdi,zinde tuttu.Sanki uçarak yürüyorum.Kalbimdeki,ruhumdaki baskılardan özgürleştim.Zihnim şu an daha berrak, daha sakin.Bedenim daha hafif, daha ince ve ödemi gitti.Sanki hızım arttı.(Bugün hala boşaltımım devam ediyor.Taşlar çıktı,çıkıyor,küçük parazitler ve ne olduğunu anlayamadığım şeyler.)Sağ olun, var olun, sizden Allah razı olsun.Size sevgiyle, sağlıkla yaşayacağınız güzel bir ömür diliyorum.İyi ki sizinle buluştuk, iyi ki varsınız.Dualarım sizinle.Sevgilerimle,saygılarımla.Güzel günlerde buluşmak dileklerimle sevgiyle kalın.

S. K.2020 İlkbahar

Sevgili Ünal bey arınma sürecinde bize destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. İyi ki katılmışım bu sürece. Var olun Allah razı olsun sizden. Arınma niyeti o kadar hoşuma gitti ki size ayrıca teşekkür etmek için yazıyorum. İçim açıldı, ne çok ve farklı alan olduğunu bir kere daha farkettim. Detokstan sonra 3 kilo verdim ödemlerim gitti . son 1 hafta her şeye ağladım. şimdi kendimi çok iyi hissediyorum. sanıyorum beni sıkan ve bırakamadığım duygularımdan da arındım .Şimdi daha huzurlu ve olanı gözlemlemekte daha toleranslı oldum. Rehberliğiniz için teşekkür ederim.

N. Ö.2020 İlkbahar

Ben,Kocam ve 17 yaşından ki Kızım ile hayatımızda ilk defa bir detoks programı ile tanıştık,uyguladık ve başardık.Boşaltım günü benim omuzlarım sanki günlerce bedenen çalışmışım gibi ağrıyor ve sızlıyordu.Eşimin ayak bağları çözülmüş gibiydi.Kızım gayet iyiydi.Ama ertesi gün tabir yerindeyse dipçik gibiydik.Artık nasıl yükler bıraktıysak diye yorumlarımız oldu.Bedenlerimiz gözle görülür şekilde inceldi.Ciltteki sarkmalarımız bile azaldı,özellikle kollar ve karın bölgesinde. Kocamın gıdısı gitti mesela. Kızımın yüzü yuvarlaktı ovale döndü. Bu kadarını beklemiyorduk fizik bedenimizde. Özümüz ile ilgili değişimleri takipteyiz. Çok teşekkürler Ünal Hocam rehberliğiniz için. Sonbahar detoksuna da katılacağız inşAllah.

A. A.2020 İlkbahar

Öncelikle böyle bir arınma programını bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Benim
hayatımdaki ilk denememdi ve açıkçası olabildiğince diyerek yola çıkmıştım, ama tüm
aşamalara uyarak sonunu getirdim.
Hem bedensel hem de ruhsal olarak çok güzel bir arınma gerçekleştirdiğimi hissediyorum.
Günlük olarak hislerimi yazdım ve meditasyonlar, niyet çalışmaları yaptım. son iki gün hey şey harfiyen sizin yönlendirdiğiniz şekilde ilerledi, boşaltım gerçekleşti. Özellikle su orucu yapmak çok değişik ve öğretici bir deneyimdi. Cesaret edip bu yola çıktığım için önce kendime, sonra da aracı olduğunuz için size teşekkür ederim 🙂
Sevgiler, güzel günler dilerim.

E. Ç.2020 İlkbahar