Bana irademi, istediğimde neler yapabildiğimin gücümü hatırlattı bu detoks. Kendime iyi baktığımda kendimi daha iyi hissettiğimi, hafif hissettiğim duygusunu hatırlattı. Sağlıklı beslenirsem ruhuma da destek olduğumu anladım. Detoks sonucunda kendimi kısıtlamadan 6 kg verdim.

R. Ç.2018 Detoks

Merhabalar, ben bugün tamamladım, hafta içi çalıştığım için hafta sonunu tercih ettim. Cuma çok rahat geçti çorba, sıvı rahat idi. Dün sırf su içtim rahat geçirdim, baş ağrım ya da enerji kaybım olmadı. Genel süreçte glütensiz beslenmeye gayret ettim %85 başardım. Başaramadığım zaman kahveyi kafeinsiz soya sütlü içtim 1 adet. Et yemedim, yumurta ve süt ürünleri de. Tüm desteğiniz ve yönlendirmeleriniz için çok teşekkür ediyorum. Kendimi hafiflemiş hissediyorum. Ünal Hocam ve Meltem Hocam gönlünüze sağlık, sevgiler.

A. B. Ç.2018 Detoks

Merhaba ben detoksun bu medyatik hali yüzünden hep uzak durmuştum, bir de tabi ben aç kalamam diyordum. Sizin programınıza katılmam Darüşşafaka bağışını duyduğum an oldu. Yapamazsam bağış yapmış olurum dedim. Sizi tanıdığıma bir kez daha şükrettim. Bitimi tam benim doğum günüme geldiğinden kendime doğum günü hediyesi olarak detoks yaptım. Hep ruhsal arınma, içimin temizlenmesi olarak düşünmüştüm ama kilo vermek hiç aklıma gelmemişti. Sonuçta 4,5 kilo verdim. Kendimi harika hissediyorum. Kendime döndüğüm, nefes ve meditasyonlarla ve yogayla desteklediğim bu süreçte 40.yaşım en güzel hediyeymiş. Çok teşekkür ederim bu süreçte sizinle olmak, destekleniyor olduğunu hissetmek de harikaydı. Beslenme alışkanlığımda kalıcı değişimler oldu, olacak. Çok teşekkürler. Düşünsel bir rahatlama, alan açılması da olduğunu da hissediyorum. Bedenimi izlemek arzu ve isteklerimin neler olduğunu, ne için olduğunu görmek gibi birçok deneyim yaşadım.

G. B.2018 Detoks

Merhabalar sonuçları paylaşmak için erken olabilir fakat deneyimlerimi paylaşmak isterim; öncelikle detokstan önce hipoglisemim vardı ve kesinlikle 2 saat üzeri aç kalamıyordum ve 3 ana 4 ara öğün besleniyordum, baş dönmem ve uyuşma oluyordu. Bu tamamen bitti, artık günde 2 öğün yeterli geliyor. Glütensiz beslenmenin bu kadar kolay ve verimli olacağını hiç düşünmemiştim, artık deneyimliyorum. Bir de düzensiz regllerim vardı 6 aydır da regli olamıyordum. Detoksun ilk haftası regli oldum ve artık düzene giriyor. Bir de yüzümde güneş lekeleri vardı onlar da artık yoklar cildim pırıl pırıl. Vesile olduğunuz her şey için teşekkür ederim. Kitaplarınız da harika, sevgiler…

G. İ.2018 Detoks