Sevgili Ünal Hocam, önce sizi sevgiyle kucaklıyorum.Çok teşekkür ederim, çok şükür varlığınıza,bugünümüze,bu yaşadıklarıma, katkılarınıza.Bu yıl ve bu detoks benim için bambaşkaydı.Bu detoks benim yeniden doğuşum gibi,hayata yeniden köklenişim, yeni bir gözle bakışım gibi oldu.Daha önce katıldığım(ömrümde ilk kez sizinle 2018 sonbaharda başladım) detokslardan çok daha verimli sonuçlar aldım. Çünkü ilk defa bu kadar kendime özen göstererek, tüm ayrıntısıyla harfiyen dikkatle ve iyileşme isteğiyle uyguladım.Çocuklarımın detoksa katılmış olması(16-20 yaş)ve sizin verdiğiniz ilham, sizinle yaptığımız meditasyonlar hepsinin çok faydası oldu, motivasyonumu arttırdı.Sağlıkla güzel yaşamak için, mutlu ve zinde olmak için çok güzel bir deneyimdi.Bu yolculukta kullandığımız BIONSMART tabletler bize çok destek oldu,güçlendirdi,zinde tuttu.Sanki uçarak yürüyorum.Kalbimdeki,ruhumdaki baskılardan özgürleştim.Zihnim şu an daha berrak, daha sakin.Bedenim daha hafif, daha ince ve ödemi gitti.Sanki hızım arttı.(Bugün hala boşaltımım devam ediyor.Taşlar çıktı,çıkıyor,küçük parazitler ve ne olduğunu anlayamadığım şeyler.)Sağ olun, var olun, sizden Allah razı olsun.Size sevgiyle, sağlıkla yaşayacağınız güzel bir ömür diliyorum.İyi ki sizinle buluştuk, iyi ki varsınız.Dualarım sizinle.Sevgilerimle,saygılarımla.Güzel günlerde buluşmak dileklerimle sevgiyle kalın.

S. K.2020 İlkbahar

Sevgili Ünal bey arınma sürecinde bize destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. İyi ki katılmışım bu sürece. Var olun Allah razı olsun sizden. Arınma niyeti o kadar hoşuma gitti ki size ayrıca teşekkür etmek için yazıyorum. İçim açıldı, ne çok ve farklı alan olduğunu bir kere daha farkettim. Detokstan sonra 3 kilo verdim ödemlerim gitti . son 1 hafta her şeye ağladım. şimdi kendimi çok iyi hissediyorum. sanıyorum beni sıkan ve bırakamadığım duygularımdan da arındım .Şimdi daha huzurlu ve olanı gözlemlemekte daha toleranslı oldum. Rehberliğiniz için teşekkür ederim.

N. Ö.2020 İlkbahar

Ben,Kocam ve 17 yaşından ki Kızım ile hayatımızda ilk defa bir detoks programı ile tanıştık,uyguladık ve başardık.Boşaltım günü benim omuzlarım sanki günlerce bedenen çalışmışım gibi ağrıyor ve sızlıyordu.Eşimin ayak bağları çözülmüş gibiydi.Kızım gayet iyiydi.Ama ertesi gün tabir yerindeyse dipçik gibiydik.Artık nasıl yükler bıraktıysak diye yorumlarımız oldu.Bedenlerimiz gözle görülür şekilde inceldi.Ciltteki sarkmalarımız bile azaldı,özellikle kollar ve karın bölgesinde. Kocamın gıdısı gitti mesela. Kızımın yüzü yuvarlaktı ovale döndü. Bu kadarını beklemiyorduk fizik bedenimizde. Özümüz ile ilgili değişimleri takipteyiz. Çok teşekkürler Ünal Hocam rehberliğiniz için. Sonbahar detoksuna da katılacağız inşAllah.

A. A.2020 İlkbahar

Öncelikle böyle bir arınma programını bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Benim
hayatımdaki ilk denememdi ve açıkçası olabildiğince diyerek yola çıkmıştım, ama tüm
aşamalara uyarak sonunu getirdim.
Hem bedensel hem de ruhsal olarak çok güzel bir arınma gerçekleştirdiğimi hissediyorum.
Günlük olarak hislerimi yazdım ve meditasyonlar, niyet çalışmaları yaptım. son iki gün hey şey harfiyen sizin yönlendirdiğiniz şekilde ilerledi, boşaltım gerçekleşti. Özellikle su orucu yapmak çok değişik ve öğretici bir deneyimdi. Cesaret edip bu yola çıktığım için önce kendime, sonra da aracı olduğunuz için size teşekkür ederim 🙂
Sevgiler, güzel günler dilerim.

E. Ç.2020 İlkbahar

Ben bu detoks programını sizden destek alarak yaptığım için çok memnunum. Emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Detoks sürecinde her güne bir niyetle başlama alışkanlığımda 2. Haftada bana ait olmayanları bırakmaya niyet ediyorum dedim ve 😊 dişlerimdeki tek kanal tedavisi olan dişimin üzerine basamaz oldum 😊
10 gün devam etti bu sızı ve kendini hissettirme hali. Çok şükür şu anda herşey yolunda. Arınma bana çok iyi geldi. Çokkkk teşekkürler , iyi çalışmalar

L. S.2019 Sonbahar

sevgili unal bey
ve sevgili yardimcilari 🙂
sizlere vesile oldugunuz seye sukran doluyum.
gecen sene de programa dahil olmustum o zaman turist gibiydim
bu sene ise sanki ev sahibi 🙂
bagirsak ve safra kesesinden arinmalar yasadim.
niyetim de ozgurlesmek ve kendimi gerceklestirmek uzerineydi..
cok sukur tum niyetlerim kabul gordu.
farkindaligim arti ve artik sakin biriyim.
odagimi guzele cevismis, seyretmekteyim olani.
cok sukur..
yazin gunesten oldugunu dusundugum fakat beslenerek, niyet ederek
gecmesine tanik oldugum cilt lekerim,uzerimde agirlik olarak tasidigim fazla
kilolarim, kendimi arkasina gizledigim bir cok duygumla sevgiyle vedalastik.
her an tazeleniyorum ve biliyorum ki ben ozgurlestikce kendimle bulusma yolunda,
aradigim huzuru, barisi, sevgiyi buluyorum..
cok sukur ki bizi bulusturana
vesile olana
ve bu yaziyi okuyan sevgili yardimcilara 🙂
birlikte yurudgumuz bu yolda biraktiklarimiz huzur, baslananlar cesaret versin
kalbimleee

(dilerim mart detoks programinda da birlikle yol olalim, butunle kavusalim)

G. İ.2019 Sonbahar

17/11/2019 detoksumun son boşaltım günüydü ve bitirmeye niyet ederek sizin mesajlarınızı defalarca okuyarak ve dinleyerek içimdeki gücü bırakmayıp sakinlikle tüm gün hatta ertesi gün devam edecek şekilde boşaltımımı tamamladım ve tam da yazdıklarınız gibiydi.
Çok şükür ediyorum ve inanıyorum ki sizleri tanımam tesadüf değildi, BEN HAZIRDIM💫
Başta size olmak üzere tüm ekibinize gönülden sonsuz teşekkürler;
her şey gönlünüzce olsun♾❤️💎

N. Y.2019 Sonbahar

Detoks programını boşaltımın 3. gününde istifralardan dolayı tam anlamıyla tamamlayamasam da detoks, benim için bedenen sağlıma dokunan gıdaları farketmemi, bugüne kadar olmayan enerjimi kazanmamı ve birçok düşünceden arınmama kapı açtı.
Benim gibi bir çok insanın hayatına dokunuyorsunuz.
Desteğiniz ve emeğiniz için çok teşekkürler.

A. V.2019 Sonbahar

Sizinle başladığımız sonbahar detoksu çok güzel bir arınma ile sona erdi. Bu arınma bana sadece bedensel değil, ruhsal olarak da çok büyük fayda sağladı. Eminim katılan diğer arkadaşlar da aynı sonuca varmışlardır. 

Evet kilolarımla da vedalaştım, (hem de 8 kg) ama esas önemlisi şimdiye kadar bedenime yaptıklarımı ve neden bunlara ihtiyacım olduğunu fark etmem oldu. Sizlerin çalışmalarından öğrendiklerimi deneyimleme fırsatım, hayatı okuyabilme adına fark ettiklerim de cabası. 

Son derece uyuşuk ve atalette olduğum, yerimden bile kalkmaktan imtina ettiğim,  gelecek planı olmayan bir halde idim. Bu halimi bırakıp harekete geçebilmek niyeti ile çok içten gelerek başladığım detoks süreci  kolaylıkla devam etti ve şükürler olsun ki değişim ve dönüşüm sürecimin hızla başladığına tanıklık ettim. Bu halimi o kadar sevdim ki çok mutluyum. Yardımlarınıza, rehberliğinize, bizlerin farkındalığı için çabalarınıza minnettarım.

Yollarımızı kesiştirdiği için yaratıcıya şükrediyor, sizlere gönülden teşekkür ediyorum.

Nice çalışmalarda birlikte yol alabilmek niyeti ile.  

H. K.2019 Sonbahar

Merhaba detoksum bitti üzerinden henüz tam bir hafta geçmemesine rağmen bomba gibiyim 🙂 Öncelikle bedensel bir detoks olmasının ötesinde kendi benliğime yeniden bakmamı ve kendimi objektifçe tanımamı sağladı bana.. Detoks süreci özellikle boşaltım günleri benim için oldukça zor oldu fakat dünyadaki nimetlerin farkına vardım, ruhumda bırakamadıklarımın yaptığı ağırlığın bedendeki yansımalarını deneyimledim.. Harfiyen uygulayamadıklarım olmasına rağmen son boşaltım gününde Safra Taşları ve Bağırsak plaklarının vücudumu terkettiğini görmek harikaydı 🙂 Şimdi çocuklar gibi hareketli ve coşkuluyum..Bu süreçte üç defa grip enfeksiyonu yaşadım ama kendimi hiç bu kadar zinde ve yenilenmiş hissetmemiştim. 29 yaşımda bu arınmayı ve doğuşu kendime hediye ettiğim için son derece mutluyum..Sizlere teşekkürlerin en büyüğünü sunuyorum Ünal GÜNER ve Tüm Ekibi; iyi ki katıldım aranıza ve bu günüme ŞÜKÜRLER olsun ..( -6 kilo gitti ve inceldim)

C. A.2019 Sonbahar